Sprzątanie Świata!

Dziś rano dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu, pod opieką nauczycieli, ruszyły sprzątać park. Zgodnie z założeniami akcji „Sprzątanie świata”, co roku młodsze klasy z miejscowej podstawówki poświęcają  jeden dzień na oczyszczanie ze śmieci wybranego miejsca w rodzimej wsi. Klasy: Ib, której wychowawcą jest pani Małgorzata Chwierut i  IIa, pod opieką pani Doroty Dudek,  zapełniły śmieciami plastikowe worki.Na szczęście nie było ich dużo.

Zobacz galerię ...

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.