Sprzątanie Świata!

Dziś rano dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu, pod opieką nauczycieli, ruszyły sprzątać park. Zgodnie z założeniami akcji „Sprzątanie świata”, co roku młodsze klasy z miejscowej podstawówki poświęcają  jeden dzień na oczyszczanie ze śmieci wybranego miejsca w rodzimej wsi. Klasy: Ib, której wychowawcą jest pani Małgorzata Chwierut i  IIa, pod opieką pani Doroty Dudek,  zapełniły śmieciami plastikowe worki.Na szczęście nie było ich dużo.

Zobacz galerię ...

Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.