Walentynkowa poczta

Z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski zatrudnił walentynkowego listonosza. Każdy kto chciał mógł dostarczyć własnoręcznie zrobioną kartkę z życzeniami bliskiej sobie osobie. Listonosz miał bardzo dużo pracy, gdyż liścików było wiele. Na nic się zdały skrzydełka z balonów. Potrzebna była pomoc osób trzecich. :)

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.