"Ortograficzna Corrida"

Dnia 16 lutego 2010 trzynaścioro uczniów ze szkół Gminy Oświęcim uczestniczyło w naszej placówce w II etapie Powiatowego Konkursu Ortograficznego "Ortograficzna Corrida". Czekało na nich nie lada wyzwanie - napisanie dyktanda zatytułowanego "Niecodzienna drzemka piechura", które przygotował Edward Polański. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów - Angelika Chowaniec z klasy VIa i Filip Bliźniak z klasy IVb.

Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej