"Ortograficzna Corrida"

Dnia 16 lutego 2010 trzynaścioro uczniów ze szkół Gminy Oświęcim uczestniczyło w naszej placówce w II etapie Powiatowego Konkursu Ortograficznego "Ortograficzna Corrida". Czekało na nich nie lada wyzwanie - napisanie dyktanda zatytułowanego "Niecodzienna drzemka piechura", które przygotował Edward Polański. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów - Angelika Chowaniec z klasy VIa i Filip Bliźniak z klasy IVb.

Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".