"Ortograficzna Corrida"

Dnia 16 lutego 2010 trzynaścioro uczniów ze szkół Gminy Oświęcim uczestniczyło w naszej placówce w II etapie Powiatowego Konkursu Ortograficznego "Ortograficzna Corrida". Czekało na nich nie lada wyzwanie - napisanie dyktanda zatytułowanego "Niecodzienna drzemka piechura", które przygotował Edward Polański. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów - Angelika Chowaniec z klasy VIa i Filip Bliźniak z klasy IVb.

Realizacja projektu Tu#programujeMY2
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI
Wizyta u"specjalsów"14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Jednostki Wojskowej NIL w Krakowie.