Asy z trzeciej klasy

4 marca w naszej szkole odbył się I etap XI edycji Powiatowego Konkursu „Asy z III klasy” .W eliminacjach międzyszkolnych uczestniczyło 16 uczniów ze wszystkich szkół podstawowych Gminy Oświęcim.

Finalistami II etapu zostali: Dawid Górski i Kacper Ledwoń uczniowie SP Rajsko oraz Angelika Raj i Mateusz Kutek z SP Grojec.

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej