Poduszka dla Maluszka

Jeszcze tylko przez najbliższy tydzień będziemy przyjmować kolorowe i nowe poduszki – przytulanki .

Jest również możliwość wrzucenia dowolnych datków do specjalnej puszki, która znajduje się w bibliotece szkolnej.

Zebrane  środki pieniężne będą przeznaczone na zakup niespodzianek dla chorych dzieci.

Liczymy na Państwa życzliwość i dobroć serca dla MALUSZKÓW ze Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu i kliniki Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Kolorowe poduszki – przytulanki można przynosić do biblioteki szkolnej do dnia 21.11.2015r

Więcej informacji poduszka.org

Jadłospis
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".