Poduszka dla Maluszka

Jeszcze tylko przez najbliższy tydzień będziemy przyjmować kolorowe i nowe poduszki – przytulanki .

Jest również możliwość wrzucenia dowolnych datków do specjalnej puszki, która znajduje się w bibliotece szkolnej.

Zebrane  środki pieniężne będą przeznaczone na zakup niespodzianek dla chorych dzieci.

Liczymy na Państwa życzliwość i dobroć serca dla MALUSZKÓW ze Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu i kliniki Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Kolorowe poduszki – przytulanki można przynosić do biblioteki szkolnej do dnia 21.11.2015r

Więcej informacji poduszka.org

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.