Wyniki VI edycji Małopolskiego Konkursu" Odblaskowa Szkoła"

Do konkursu zgłosiło się 259 szkół podstawowych.

Na podstawie przesłanych sprawozdań ocenie poddano 208 szkół podstawowych z uwagi na brak nadesłanych sprawozdań nie oceniono 51 szkół. Na podstawie analizy sprawozdań uczestników konkursu Zespół Jury (składający się z przedstawicieli: Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Małopolskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego), w oparciu o zapisy w Regulaminie VI Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła” postanowił przyznać naszej szkole 19 miejsce w Konkursie. Poprawiliśmy znacznie nasz wynik z zeszłego roku.

Edycja

Miejsce zajęte   w województwie

Miejsce zajęte       w powiecie

Miejsce  zajęte      w gminie

SUMA
PUNKTÓW

V - 2014

VI – 2015

Dziękuję

wszystkim Rodzicom, Nauczycielom oraz Uczniom za zaangażowanie w realizację podjętych przez nas inicjatyw i aktywny udział w konkursie „ Odblaskowa Szkoła

Koordynatorka konkursu na terenie szkoły Małgorzata Chwierut

Nośmy odblaski – świećmy przykładem!

Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej