Dzień 8 kwietnia 2010 roku na długo pozostanie w pamięci szóstoklasistów. To właśnie dziś przystąpili oni do pierwszego w swoim życiu egzaminu zwanego sprawdzianem. 60 minut samodzielnej pracy-  rozwiązywania zadań matematycznych, polonistycznych i przyrodniczych-  podsumuje ich sześcioletnią naukę w szkole podstawowej. Życzymy im połamania pióra!!!

Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!