Sukcesy w "Ortograficznej Corridzie"

Dwoje  uczniów z naszej szkoły - Filip Bliźniak z klasy IVb i Angelika Chowaniec z klasy VI a zakwalifikowało się do III etapu Powiatowego Konkursu Orograficznego "Ortograficzna Corrida". Finałowe dyktando odbyło się 19.04 2010 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury  i uczestniczyło w nim 27 przedstawicieli szkół z terenu powiatu. Nasz reprezentant - Filip Bliźniak wywalczył II miejsce. Gratulujemy sukcesu!

Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej