Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy

Uczniowie  realizujący unijny projekt         „ Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy” redagowali listy do  sołtysa Grojca  Krzysztofa Wolaka. Wspólnie z rodzicami zastanawiali  się co należy jeszcze zrobić, aby nasza miejscowość była przyjazna wszystkim mieszkańcom. Podczas spotkania z uczniami adresat listów  osobiście  i rzetelnie udzielał odpowiedzi. Najczęściej proponowane zmiany  dotyczyły poprawy bezpieczeństwa podczas drogi do szkoły i powrotu do domu oraz wybudowania placu zabaw dla dzieci. Zwrócono również  uwagę na  zbyt małą ilość koszy na śmieci, potrzebę remontu drogi na Zaborze i budowy kanalizacji. Doceniono natomiast szczególną troskę o  pomniki przyrody oraz czystość parku i okolic.  Zaproszony gość  był pełen uznania dla twórczości dziecięcej o tematyce ekologicznej oraz   artystycznych występów. Na pamiątkę spotkania każdy otrzymał błękitną czapeczkę oraz upominki. Spotkanie przebiegało w milej i serdecznej atmosferze. Mali ekolodzy obiecali, że  będą codziennie dbać o czystość Grojca.

O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Rekord dla NiepodległejŚwiętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości! Akcja „Rekord dla Niepodległej”