Grojec wczoraj i dziś

Dnia 28 maja klasy szóste uczestniczyły w spotkaniu "Grojec wczoraj i dziś", którego gościem był pan Wawrzyniec Mizgalski - grojecki organista i z zamiłowania historyk. Podczas lekcji uczniowie obejrzeli prezentację pokazującą przemiany, jakie dokonały się w rodzinnej wiosce podczas ostatnich 20 lat. Następnie wysłuchali barwnej opowieści p. Wawrzyńca Mizgalskiego o historii Grojca od czasów osadnictwa. Badania archeologów,  historia parafii w Grojcu czy postać hrabiego Franciszka Jakuba Szembeka to tylko niektóre z  ciekawych tematów poruszonych przez zaproszonego gościa.

My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.