Grojec wczoraj i dziś

Dnia 28 maja klasy szóste uczestniczyły w spotkaniu "Grojec wczoraj i dziś", którego gościem był pan Wawrzyniec Mizgalski - grojecki organista i z zamiłowania historyk. Podczas lekcji uczniowie obejrzeli prezentację pokazującą przemiany, jakie dokonały się w rodzinnej wiosce podczas ostatnich 20 lat. Następnie wysłuchali barwnej opowieści p. Wawrzyńca Mizgalskiego o historii Grojca od czasów osadnictwa. Badania archeologów,  historia parafii w Grojcu czy postać hrabiego Franciszka Jakuba Szembeka to tylko niektóre z  ciekawych tematów poruszonych przez zaproszonego gościa.

Teatralna zabawa w Śpiącą Królewnę"
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI
Akcja 1% dla SzkołyPodaruj nam swój 1%