Grojec wczoraj i dziś

Dnia 28 maja klasy szóste uczestniczyły w spotkaniu "Grojec wczoraj i dziś", którego gościem był pan Wawrzyniec Mizgalski - grojecki organista i z zamiłowania historyk. Podczas lekcji uczniowie obejrzeli prezentację pokazującą przemiany, jakie dokonały się w rodzinnej wiosce podczas ostatnich 20 lat. Następnie wysłuchali barwnej opowieści p. Wawrzyńca Mizgalskiego o historii Grojca od czasów osadnictwa. Badania archeologów,  historia parafii w Grojcu czy postać hrabiego Franciszka Jakuba Szembeka to tylko niektóre z  ciekawych tematów poruszonych przez zaproszonego gościa.

Rekord dla NiepodległejŚwiętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości! Akcja „Rekord dla Niepodległej”
Dzień Pluszowego Misia
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).