Grojec wczoraj i dziś

Dnia 28 maja klasy szóste uczestniczyły w spotkaniu "Grojec wczoraj i dziś", którego gościem był pan Wawrzyniec Mizgalski - grojecki organista i z zamiłowania historyk. Podczas lekcji uczniowie obejrzeli prezentację pokazującą przemiany, jakie dokonały się w rodzinnej wiosce podczas ostatnich 20 lat. Następnie wysłuchali barwnej opowieści p. Wawrzyńca Mizgalskiego o historii Grojca od czasów osadnictwa. Badania archeologów,  historia parafii w Grojcu czy postać hrabiego Franciszka Jakuba Szembeka to tylko niektóre z  ciekawych tematów poruszonych przez zaproszonego gościa.

Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Turniej warcabowy
Specjalny konkurs plastyczno - fotograficzny"Ja wśród bohaterów powieści Henryka Sienkiewicza"