Konkurs Bezpiecznie na drodze

Konkurs wiedzy o bezpiecznym poruszaniu się pieszych w ruchu drogowym  dla klas I-VII „Bezpiecznie na drodze” odbył się 26.10.2017r.  Zwycięzcy konkursu:

Klasa 1

I miejsce: Mikołaj Kleszcz 1b

II miejsce: Zuzanna Gałgan 1a, Patrycja Śliwa 1a

III miejsce: Aleksy Fryźlewicz 1a, Wojciech Sołtysik 1a

Klasa 2

I miejsce: Sandra Waszkiewicz

II miejsce: Aleksandra Kalika

III miejsce: Ewa Mąkina, Marcin Urbańczyk

Klasa 3

I miejsce: Daniel Pawełczyk 3b

II miejsce: Gabriela Bęben 3b

III miejsce: Emilia Kramarczyk 3b

Klasa 4-7

I miejsce: Wiktoria Kubajczyk 5b, Wiktoria Formas 5b

II miejsce: Natalia Dziubek 5a, Zuzanna wasilewska 5a, Wiktoria Wójcik 7

Zwieńczeniem konkursu „ Bezpiecznie na drodze” były „Zagadki, rebusy i krzyżówki,” które odbyły się na świetlicy szkolnej.

Odblaskowe zajęcia świetlicowe miały na celu promowanie bezpiecznego stylu życia. Dzięki nim dzieci utrwaliły wiadomości na temat bezpieczeństwa, właściwego poruszania się po drogach i odpowiedniego zachowania się  w różnych sytuacjach. Najbardziej aktywni uczniowie zostali nagrodzeni medalami.

Upamiętnienie odzyskania przez Polskę niepodległościZ okazji obchodów 101. rocznicy odzyskania niepodległości dzieci z klas 4, 5a oraz uczniowie nagrodzeni w konkursach muzycznych przygotowali uroczysty apel.
Wyróżnienia w konkursie plastycznym Czym dla ciebie jest wolontariat?
Sukces ucznia klasy VII aMichał Piwowarczyk zajął III miejsce w Międzygminnym Konkursie Pięknego Czytania