"NAUCZYCIEL NA MEDAL"- etap powiatowy zakończony.

"Nauczyciel na Medal" to akcja Gazety Krakowskiej prowadzona pod honorowym patronatem Jacka Krupy, marszałka województwa małopolskiego oraz prof. Kazimierza Karolczaka, rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.  W głosowaniu prowadzonym osobno w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i we wszystkich powiatach naszego województwa zostali wybrani laureaci. Właśnie zakończył się etap powiatowy.

Pani Małgorzata Semik zdobyła 701 głosów, co dało jej II miejsce w tym etapie.

Za wszystkie oddane głosy przez uczniów i rodziców serdecznie dziękujemy.

Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.