Projekt E-Xtra Kompetentni

Zapraszamy do udziału w projekcie E-Xtra Kompetentni. Celem projektu jest rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców na terenie wybranych gmin województwa małopolskiego i ¶więtokrzyskiego. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny. W zajęciach mog± wzi±ć udział osoby dorosłe od 25 do 74 lat. Każdy z uczestników projektu może wzi±ć udział tylko w jednym module szkoleniowym!

Więcej informacji w poniższym linku:

Projekt E-Xtra kompetentni

Wyróżnienia w konkursie plastycznym Czym dla ciebie jest wolontariat?
Upamiętnienie odzyskania przez Polskę niepodległo¶ciZ okazji obchodów 101. rocznicy odzyskania niepodległo¶ci dzieci z klas 4, 5a oraz uczniowie nagrodzeni w konkursach muzycznych przygotowali uroczysty apel.
Udało się pobić Rekord w Pierwszej PomocyW Ogólnopolskiej Próbie Bicia Rekordu w Pierwszej Pomocy wzięło udział 198 uczniów naszej szkoły