12 listopad 2018r.

Drodzy Rodzice!

Na podstawie ustawy z dnia 7 listopada 2018 r. o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, uprzejmie informujemy, że dzień 12 listopada 2018 r. (poniedziałek) jest Świętem Narodowym z okazji 100 - lecia  odzyskania niepodległości przez Polskę i jest dniem wolnym od pracy.

W związku z powyższym szkoła w tym dniu nie pracuje.

Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.