Podsumowano powiatowy konkurs "Uwalniamy nasze środowisko od zużytych baterii"

Podsumowano  powiatowy konkurs ekologiczny „ Uwalniamy nasze środowisko od zużytych baterii

Nasza szkoła przekazała w tej  edycji aż 159 kg  baterii.  Mamy nadzieję na dalsze zaangażowanie mieszkańców Grojca w troskę o czystość Ziemi. Nie pozostaliśmy obojętni wobec uczniów dotkniętych powodzią.  Część zgromadzonych na szkolnym koncie punktów  przekazaliśmy w ramach  programu pomocy „ Szkoły dla Szkół ” . Pozostałe punkty wymienimy  na  pomoce  i środki dydaktyczne niezbędne w naszej szkole.

Nigdy nie wyrzucaj do kosza zużytych baterii!

Przynieś je do szkoły.

Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.