Święto zakochanych w świetlicy

Z okazji święta zakochanych nasza świetlica ogłosiła konkurs na najładniejszą kartkę walentynkową. Dzieci z wielką ochotą przystąpiły do prac. Powstały piękne serduszka ozdobione cekinami, pisakami i kredkami. Walentynki wspaniale przystroiły nasz szkolny korytarz.

Oto laureaci konkursu: Zuzanna Brzeczkowska, Zuzanna Pajer, Julian Pająk, Aleksandra Kalika, Kinga Sporysz, Maja Waszkiewicz, Zofia Parys, Oliwier Parys, Julia Foryś, Karolina Maślanka, Aleksandra Chrapczyńska, Sandra Waszkiewicz.

Serdecznie gratulujemy!

Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".