Obchody Dnia Chłopaka

Dnia 30.09.2009r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji odbył się plebiscyt na najsympatyczniejszych panów. Wybierały klasy I-III i IV-VI.

Wyróżniono kategorie:

uczniowie klas I- III: Damian Płonka, Wojciech Chowaniec, Artur Góra, Łukasz Snażyk, Jakub Malik, Hubert Matyjasik, Piotr Sporysz, Wojciech  Gonszcz,  Mateusz Kutek, Jakub Mekla

uczniowie klas IV-VI: Domik Kuś, Piotr Filip,  Michał Kobielski, Marcin Ćwiklicki, Adrian Korzeniowski, Dawid Wisiorek, Wojciech Cichy, Eryk Ceglarz

Nagrodzeni otrzymali słodkie upominki. Zwycięzcom gratulujemy!!!

Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"