Trening z piłkarzem Maciejem Iwańskim

W spotkaniu i wspólnym treningu wzięli udział uczniowie najmłodszych klas, a także ich starsi koledzy, którzy tworzą reprezentację Szkoły Podstawowej w Grojcu. Maciejowi Iwańskiemu towarzyszył trener Andrzej Wyroba. Obaj panowie zachęcali do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu wolnego.

W ciągu kilkunastu lat sportowej kariery Maciej Iwański grał w kilku klubach polskiej ekstraklasy. Z Zagłębiem Lubin w 2007 roku zdobył mistrzostwo kraju. Grał także w lidze tureckiej, a przede wszystkim – w latach 2006-2010 – w reprezentacji Polski.

Więcej informacji na stronie: Gminy Oświęcim

Wizyta w Bielsku-BiałejZajęcia ekologiczne w Zakładzie Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
PIknik rodzinny