Wycieczka klas II i III

Dnia 21 czerwca klasy II i III były na wycieczce w Rabce Zdrój. Rabka "miasto dzieci świata" przywitała dzieci piękną, słoneczną pogodą. Uczniowie zwiedzili największy w kraju Skansen Maszyn Parowych - wielka uciecha dla dzieci, bo można było poczuć się jak prawdziwy maszynista w pociągu. Następnie w Rabkolandzie - parku edukacyjno-rozrywkowym było wiele radości i zabawy.

Klasy odwiedziły orawskiego garncarza - każdy mógł sam spróbować "lepić garnki z gliny". Spacer po Parku Zdrojowym wśród pięknej zieleni pozwolił na chwilę wytchnienia od gorącego słońca. Na zakończenie wycieczki dzieci odpoczywały w gospodarstwie agroturystycznym, zjedli pyszne kiełbaski i wyruszyli w drogę powrotną do Grojca. Było świetnie!

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.