Wycieczka klas II i III

Dnia 21 czerwca klasy II i III były na wycieczce w Rabce Zdrój. Rabka "miasto dzieci świata" przywitała dzieci piękną, słoneczną pogodą. Uczniowie zwiedzili największy w kraju Skansen Maszyn Parowych - wielka uciecha dla dzieci, bo można było poczuć się jak prawdziwy maszynista w pociągu. Następnie w Rabkolandzie - parku edukacyjno-rozrywkowym było wiele radości i zabawy.

Klasy odwiedziły orawskiego garncarza - każdy mógł sam spróbować "lepić garnki z gliny". Spacer po Parku Zdrojowym wśród pięknej zieleni pozwolił na chwilę wytchnienia od gorącego słońca. Na zakończenie wycieczki dzieci odpoczywały w gospodarstwie agroturystycznym, zjedli pyszne kiełbaski i wyruszyli w drogę powrotną do Grojca. Było świetnie!

Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.