Witaj szkoło! - ślubowanie klas I

Uczniowie klas I ze swoimi wychowawczyniami

Wakacje już za nami. 2 września zgromadziliśmy się na sali  gimnastycznej, aby rozpocząć nowy rok szkolny i powitać w naszym gronie uczniów klas I. Pani dyrektor Joanna Wysogląd przywitała całą społeczność szkolną, a także licznie przybyłych w tym dniu rodziców uczniów. Uczennice klasy VI b przypomniały o rocznicy wybuchu II wojny światowej. Później pierwszaki powtarzały słowa ślubowania, a na koniec zostały pasowane tradycyjnym ołówkiem na uczniów naszej szkoły. Nad wszystkich czuwały ich wychowawczynie panie Małgorzata Żurawska i Magdalena Kramarczyk.

Po wakacjach przywitała wszystkich dyrektor szkoły - p. Joanna Wysogląd
Pasowanie na ucznia
Uczennice klasy VI b przypomniały o rocznicy wybuchu II wojny światowej
Ślubowanie klas I
Klasa I a z wychowawczynią - p. Magdaleną Kramarczyk
Klasa I b z wychowawczynią - p. Małgorzatą Żurawską
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.