Historię da się lubić

Uczniowie wcielili się w starożytnych Rzymian
Kolejny raz gościliśmy w naszej szkole Bractwo Rycerskie z Gniewu, które zabrało nas w podróż do starożytnego Rzymu. Zobaczyliśmy walkę Romulusa i Remusa, uprowadzenie Sabinek, dumnego patrycjusza rzymskiego i oczywiście gladiatorów. We wszystkie role mogli się wcielić uczniowie. Ochotników było wielu i tylko szczęśliwcom udało się założyć zbroję gladiatora, rzucić siecią czy spróbować walki trójzębem. Publiczność z wielkim entuzjazmem dopingowała kolegów! Wszyscy przeżyli niezapomniane chwile w starożytnym Rzymie, ale już wkrótce dzwonek szkolny oznajmił powrót do rzeczywistości.
Uprowadzona Sabinka została Rzymianką
Patrycjusz w todze
Gladiator w ataku
Jak walczyć siecią?
Walka trójzębem. Na szczęście tylko z balonem!
Legionista rzymski
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.