1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

Historię da się lubić

Uczniowie wcielili się w starożytnych Rzymian
Kolejny raz gościliśmy w naszej szkole Bractwo Rycerskie z Gniewu, które zabrało nas w podróż do starożytnego Rzymu. Zobaczyliśmy walkę Romulusa i Remusa, uprowadzenie Sabinek, dumnego patrycjusza rzymskiego i oczywiście gladiatorów. We wszystkie role mogli się wcielić uczniowie. Ochotników było wielu i tylko szczęśliwcom udało się założyć zbroję gladiatora, rzucić siecią czy spróbować walki trójzębem. Publiczność z wielkim entuzjazmem dopingowała kolegów! Wszyscy przeżyli niezapomniane chwile w starożytnym Rzymie, ale już wkrótce dzwonek szkolny oznajmił powrót do rzeczywistości.
Uprowadzona Sabinka została Rzymianką
Patrycjusz w todze
Gladiator w ataku
Jak walczyć siecią?
Walka trójzębem. Na szczęście tylko z balonem!
Legionista rzymski
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Interhead.pl