Sukces naszej uczennicy

Uczennica klasy IV - Amelia Babiuch- zajęła III miejsce w powiatowych eliminacjach XXX Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego.  Rywalizacja uczniów szkół podstawowych odbyła się 30 kwietnia bieżącego roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Oświęcimiu. Tam Amelia zaprezentowała wiersz pt. " Koniczynka" i fragment prozy pt. "Dziwna Marta". Opanowanie tremy, dbałość o dykcję i ciekawa interpretacja tekstów pozwoliły jej zająć wysokie miejsce, które zostało nagrodzone dyplomem i interesującą książką. Gratulujemy!!!

Szkolny konkurs recytatorski " Kurtyna w górę 2019"
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI
Hokeista Dariusz Wanat dzielił się swoją pasją z uczniami