1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

Podsumowano program " Owoce w szkole"

Rodzice i goście otrzymali jabłuszka z podziękowaniami

Uczniowie klas  I - III uczestniczą w programie " Owoce w szkole". W każdej klasie prowadzone są zajęcia promujące zdrowe odżywianie. W ramach podsumowania   klasa IIa pod opieką Małgorzaty Chwierut przygotowała barwne przedstawienie pt. " Koziołek Matołek w kraju króla Bóla", które zaprezentowała dla zaproszonych rodziców oraz dyrektor szkoły Joanny Wysogląd. Uczniowie podziękowali w ten sposób za codzienną troskę o zdrowie. Następnego dnia występ zobaczyli podopieczni przedszkola w Grojcu oraz uczniowie klas I - III. Publiczność nagrodziła aktorów gromkimi brawami. Wykorzystano kostiumy ze szkolnej garderoby teatralnej. Wszyscy  świetnie się bawili, a my zapamiętajmy: 

Jedzmy owoce i jarzyny- w nich królują witaminy! 

W roli Koziołka Matołka wystąpił Karol Kukla
Rodzina królewska: Julia Paszek, Jakub Piwowarczyk i Oliwia Fyderek
Czarodziej : Kacper Biedroń
opis niedostepny
W rolę kucharza wcielił się Wiktor Wisiorek.
klasa IIa z wychowawczynią i dyrektor szkoły
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Interhead.pl