Kto nosi odblaski- zasługuje na oklaski!

Zrobiło się bezpiecznie i odblaskowo

W ramach akcji "Odblaskowa Szkoła" uczniowie zaprezentowali pouczające  i mocno odblaskowe przedstawienie "Bądź bezpieczny - noś odblaski". Występ zobaczyli zaproszeni goście : przedstawiciel Powiatowej Komendy Policji w Oświęcimiu młodszy aspirant Łukasz Madeja, dyrektor szkoły Joanna Wysogląd, nauczyciele, przedszkolaki z Grojca oraz uczniowie naszej szkoły. Klasy drugie i trzecie wzięły udział w konkursie wiedzy "Jestem  uczestnikiem ruchu drogowego", który przygotowały panie Marzena Dudek i Dorota Dudek. Rozstrzygnięto konkurs plastyczny " Odblaskowa szkoła" i wręczono nagrody. Wspaniale prezentowali się uczniowie klas młodszych na pokazie mody odblaskowej.  Po prelekcji pana policjanta, pierwszaki sprawdzały swoje umiejętności podczas ćwiczeń praktycznych. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy odblask.  Na prośbę pana policjanta  prawie wszyscy wrócili do domu w kamizelkach  i obiecali, że będą o nich pamiętać. Prowadzące akcję  " Odblaskowa Szkoła" Izabela Grolik i Małgorzata Chwierut zachęcają do udziału  w kolejnych przedsięwzięciach. Mglista, jesienna aura powinna zachęcić do  noszenia kamizelek  i elementów odblaskowych, co znacznie poprawi bezpieczeństwo nas wszystkich. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w poprawę bezpieczeństwa swoich pociech.

Kto nosi odblaski -  zasługuje na oklaski!

Występ
 Piosenkę Znaczki odblaskowe śpiewali wszyscy uczniowie
Do noszenia odblasków zachęcaliśmy przedszkolaków z Grojca
Nagrodzono najciekawsze prace plastyczne
Ćwiczenia praktyczne
Pokaz mody odblaskowej
Nosimy odblaski - świecimy przykładem!
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"