Wycieczka do Krakowa i Niepołomic

Pamiętamy o Igorze Mitoraju
Podczas dwudniowej wycieczki uczniowie klas trzecich podążali królewskim szlakiem. W Krakowie zwiedzili Katedrę Wawelską oraz zobaczyli Dzwon Zygmunta. Spacerowali uroczymi i gwarnymi uliczkami. Na Rynku Głównym złożyli kwiaty pod rzeźbą Igora Mitoraja - znanego na całym świecie rzeźbiarza, który swoje dzieciństwo spędził w Grojcu. Podziwiali ołtarz Wita Stwosza w kościele Mariackim. W Niepołomicach - dawnej królewskiej ostoi myśliwskiej, zwiedzali zamek  oraz  znajdującą się w nim wystawę łowiectwa. Dużą atrakcją okazała się wizyta w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa. Wykorzystując piękną, słoneczną pogodę, uczniowie podziwiali  przyrodę Puszczy Niepołomickiej i zdobywali wiedzę  na ścieżkach edukacyjnych. Spotkali się również  z leśniczym w Izbie Leśnej. Nie zabrakło zabaw na świeżym powietrzu, wspólnego ogniska i dyskoteki. Dzieci  wspaniale bawiły się i eksperymentowały  w Ogrodzie Doświadczeń,  Wszystkie wróciły do domów bardzo zadowolone.

Pamiętamy o Igorze Mitoraju
Spacer uliczkami Krakowa - spotkanie z mimem
Zwiedzamy wystawę łowiectwa i myślistwa
W Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa
W Puszczy Niepołomnickiej
Eksperymenty  w Ogrodzie Doświadczeń w Krakowie
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!