Odblaskowy Dzień Nauczyciela

W tym roku uczniowie z okazji Dnia Edukacji Narodowej oprócz galowego stroju założyli odblaskowe kamizelki. W ten sposób nasza szkoła zachęcała dzieci do bezpiecznego poruszania się po zapadnięciu zmroku. Klasy młodsze odwiedziły remizę Ochotniczej Straży Pożarnej w Grojcu, a starsze przeprowadziły konkurs na temat bezpieczeństwa i pokaz odblaskowej mody. Oczywiście nie zabrakło programu artystycznego. Tegoroczny występ przygotowały klasy szóste pod kierunkiem wychowawczyń pań Katarzyny Mendyk i Beaty Smolarek. Uczniowie wierszem, piosenką, tańcem i grą na klarnecie podziękowali nauczycielom za ich pracę.
Z wizytą w Ochotniczej Straży Pożarnej w Grojcu
Wizyta  w Ochotniczej Straży Pożarnej w Grojcu
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim