1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

Ratujemy i uczymy ratować

opis niedostepny

Ponad stu uczniów klas I - III  wzięło udział w ogólnopolskiej próbie bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo - oddechowej. Szkoła uczestniczy w Programie Edukacyjnym Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy "Ratujemy i Uczymy Ratować".  Przed przystąpieniem do akcji przypomniano zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz  numery telefonów alarmowych. Od 12.00 do 12.30 mali ratownicy wytrwale ćwiczyli na fantomach przekazanych przez Fundacje WOŚP.  Nad przebiegiem akcji czuwały przeszkolone nauczycielki: Izabela Grolik, Krystyna Jaromin oraz Małgorzata Chwierut.

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Dzień Pluszowego Misia
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Interhead.pl