Gminny Konkurs Plastyczny "Środowisko naszych marzeń"

24 października podsumowano konkurs plastyczny dla dzieci „ Środowisko naszych marzeń” zorganizowany  przez OKSiR pod patronatem Banku Ochrony Środowiska.

Szczęśliwym zdobywcą  pierwszej  nagrody czyli wejściówki dla całej rodziny do Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze- Energylandia została OLIWIA ŻEBRAK z klasy 3B.  Nie jest to jedyny sukces Oliwii. We wrześniu jej praca została wyróżniona udziałem w wystawie XIII Międzynarodowego Konkursu plastycznego "Darujmy światu pokój".

Udziałem w wystawie pokonkursowej "Środowisko naszych marzeń" wyróżniono prace uczniów:

JULII KLESZCZ

KAROLINY SOŁTYSIK

MAGDALENY DYBEŁ

RADOSŁAWA WASZTYLA

WIKTORII WÓJCIK

JAKUBA CECHA

KACPRA BIEDRONIA

SZYMONA LASZCZAKA

AGNIESZKI KUTY

JULII PASZEK

KAROLA KUKLI

ALEKSANDRY PIĘTKI

OLIWII STOKŁOSY

IGORA NOWORYTY

Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej