Gminny Konkurs Plastyczny "Środowisko naszych marzeń"

24 października podsumowano konkurs plastyczny dla dzieci „ Środowisko naszych marzeń” zorganizowany  przez OKSiR pod patronatem Banku Ochrony Środowiska.

Szczęśliwym zdobywcą  pierwszej  nagrody czyli wejściówki dla całej rodziny do Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze- Energylandia została OLIWIA ŻEBRAK z klasy 3B.  Nie jest to jedyny sukces Oliwii. We wrześniu jej praca została wyróżniona udziałem w wystawie XIII Międzynarodowego Konkursu plastycznego "Darujmy światu pokój".

Udziałem w wystawie pokonkursowej "Środowisko naszych marzeń" wyróżniono prace uczniów:

JULII KLESZCZ

KAROLINY SOŁTYSIK

MAGDALENY DYBEŁ

RADOSŁAWA WASZTYLA

WIKTORII WÓJCIK

JAKUBA CECHA

KACPRA BIEDRONIA

SZYMONA LASZCZAKA

AGNIESZKI KUTY

JULII PASZEK

KAROLA KUKLI

ALEKSANDRY PIĘTKI

OLIWII STOKŁOSY

IGORA NOWORYTY

I miejsce w konkursie ekologicznym " Uwalniamy nasze środowisko od zużytych baterii"
Wizyta u"specjalsów"14 czerwca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Jednostki Wojskowej NIL w Krakowie.
Laureatka konkursu "Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie" w WarszawieUczennica klasy ósmej odebrała nagrodę w Warszawie.