Żyjmy zdrowo i bezpiecznie !

Przedstawieniem " Królewna Śnieżka" podsumowano udział  w wojewódzkim konkursie "Odblaskowa Szkoła". Aktorzy z kółka teatralnego klas I - III pod opieką Małgorzaty Chwierut zachęcali widzów do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny. Odpowiedzialne krasnoludki przed wyjściem do pracy zawsze ubierały kamizelki odblaskowe. Jednak Śnieżka nie chciała słuchać krasnali. Stwierdziła, że sama wie, co jest dla niej najlepsze. Wpuszczała obcych do domu, nie myła owoców przed jedzeniem i zupełnie przestała dbać o siebie. Dobrze, że pojawił się uroczy i mądry książę, który znał zasady udzielania pierwszej pomocy. Dzięki wsparciu przyjaciół wszystko dobrze się skończyło. Przedstawienie zobaczyli uczniowie naszej szkoły oraz zaproszone przedszkolaki. W godzinach popołudniowych uczniowie wraz z rodzicami wzięli udział "Debacie społecznej na temat bezpieczeństwa", zorganizowanej przez Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów w Grojcu. Spotkali się z przedstawicielami Policji i władz samorządowych. Wysłuchali ciekawej prelekcji mł.asp. Łukasza Madeja wzbogaconej prezentacją multimedialną. Zaprezentowali wystawę podsumowującą udział w konkursie " Odblaskowa Szkoła" oraz zachęcali  mieszkańców do noszenia odblasków. Wręczono dyplomy i nagrody laureatom szkolnego konkursu fotograficznego  "Odblaskowa Rodzina". Obiecujemy, że będziemy dbać o swoje bezpieczeństwo każdego dnia. Koordynatorki konkursu na terenie szkoły Izabela Grolik i Małgorzata Chwierut dziękują wszystkim za  okazaną pomoc i życzliwość podczas jego trwania.

Nośmy odblaski - Świećmy przykładem!

.

Noś kamizelki odblaskowe!
Myj owoce przed jedzeniem!
Leży blada , jak ta chusta...
Co się stało jej?
Aktorzy z kółka teatralnego klas I- III
Laureaci konkursu fotograficznego