W nagrodę do Białki Tatrzańskiej

Pamiątkowe zdjęcie z  organizatorami konkursu

W obiekcie "Terma Białka" w Białce Tatrzańskiej odbył się uroczysty finał konkursu  plastycznego "Bezpieczna droga do szkoły - jestem widoczny na drodze", organizowanego przez "Gazetę Krakowską". Uczniowie z małopolskich podstawówek wykonali ponad cztery tysiące prac zachęcających do noszenia elementów odblaskowych. Wśród laureatów indywidualnych znalazła się uczennica naszej szkoły Aleksandra Pędrys z klasy IIIb, która zdobyła I miejsce w kategorii klas trzecich. Nagrody przydzielano również w kategorii klas. Wyróżniono po jednej klasie pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej. Najlepszą klasą trzecią okazała się klasa IIIa. Tegoroczną edycję konkursu w kategorii szkół wygrała Szkoła Podstawowa w Przeciszowie. Organizatorzy przygotowali wiele cennych i atrakcyjnych nagród. Jedną z nich był pobyt w obiekcie "Terma Białka" wraz z obiadem dla laureatów. Klasa trzecia przywiozła do szkoły odtwarzacz DVD, zaproszenie dla całej klasy do kina " Kijów" oraz nagrody indywidualne. Wszyscy świetnie się bawili. Dziękujemy organizatorom za wspaniałe przyjęcie  i cenne nagrody.

Więcej informacji na stronie Gazety Krakowskiej

Partnerami akcji byli:

Wydział Ruchu Drogowego KWP Kraków

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Straż Miejska w Krakowie

PZU

Terma Białka

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie

Nagroda indywidualna dla Aleksandry Pędrys z IIIb
Nagroda dla klasy IIIa w kategorii Najlepsza klasa trzecia
Czas na relaks
Na basenie bawiliśmy się wspaniale
Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.