W nagrodę do Białki Tatrzańskiej

Pamiątkowe zdjęcie z  organizatorami konkursu

W obiekcie "Terma Białka" w Białce Tatrzańskiej odbył się uroczysty finał konkursu  plastycznego "Bezpieczna droga do szkoły - jestem widoczny na drodze", organizowanego przez "Gazetę Krakowską". Uczniowie z małopolskich podstawówek wykonali ponad cztery tysiące prac zachęcających do noszenia elementów odblaskowych. Wśród laureatów indywidualnych znalazła się uczennica naszej szkoły Aleksandra Pędrys z klasy IIIb, która zdobyła I miejsce w kategorii klas trzecich. Nagrody przydzielano również w kategorii klas. Wyróżniono po jednej klasie pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej. Najlepszą klasą trzecią okazała się klasa IIIa. Tegoroczną edycję konkursu w kategorii szkół wygrała Szkoła Podstawowa w Przeciszowie. Organizatorzy przygotowali wiele cennych i atrakcyjnych nagród. Jedną z nich był pobyt w obiekcie "Terma Białka" wraz z obiadem dla laureatów. Klasa trzecia przywiozła do szkoły odtwarzacz DVD, zaproszenie dla całej klasy do kina " Kijów" oraz nagrody indywidualne. Wszyscy świetnie się bawili. Dziękujemy organizatorom za wspaniałe przyjęcie  i cenne nagrody.

Więcej informacji na stronie Gazety Krakowskiej

Partnerami akcji byli:

Wydział Ruchu Drogowego KWP Kraków

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Straż Miejska w Krakowie

PZU

Terma Białka

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie

Nagroda indywidualna dla Aleksandry Pędrys z IIIb
Nagroda dla klasy IIIa w kategorii Najlepsza klasa trzecia
Czas na relaks
Na basenie bawiliśmy się wspaniale
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Dyskoteka walentynkowa klas I- III
Rekrutacja 2019/2020SZKOŁY PODSTAWOWE – rekrutacja 2019/2020