6 grudnia świętowaliśmy mikołajki. Najpierw odbyły się spotkania w obrębie poszczególnych klas. Tam Mikołaj rozdał prezenty. Później wszyscy uczniowie spotkali się na sali gimnastycznej, by obejrzeć przedstawienie pt. "Kłopoty św. Mikołaja" w wykonaniu kółka teatralnego klas IV - VI. Dlaczego elfy spiskowały? Dlaczego Mikołaj musiał udać się do sanatorium w Ciechocinku? Jak wspaniali detektywi Sherlock Holmes i Watson odkryli intrygę na dalekiej północy? Odpowiedzi na te pytania dostarczyło barwne i wesołe przedstawienie, w którym młodzi aktorzy z pasją zagrali swoje role. Kolejnym punktem programu był pokaz talentów. Nasi uczniowie zaprezentowali się wspaniale- śpiewali, tańczyli, grali na instrumentach muzycznych, recytowali i rysowali. Publiczność gromkimi oklaskami nagradzała utalentowanych artystów.
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
RAZEM NA ŚWIĘTA!
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.