Sukces naszej uczennicy

Martyna Kobylańska z klasy VIa została wyróżniona w X Konkursie Kolęd Polskich i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda" zorganizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim. Sukces jest znaczący, ponieważ w konkursie tym wzięło udział kilkuset wykonawców z województw małopolskiego, śląskiego i łódzkiego. Gratulujemy!

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Rekord dla NiepodległejŚwiętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości! Akcja „Rekord dla Niepodległej”
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"