W karnawałowym nastroju

Królowa Balu: Julia Żabińska i Król Balu Szymon Laszczak

Dziś trudno było rozpoznać uczniów naszej szkoły. Już od rana po korytarzu spacerowały urocze księżniczki, wróżki i baletnice. Chłopcy również postarali się o atrakcyjne stroje. Nie zabrakło dzielnych rycerzy, piratów i psotnych diabełków. Podczas zabawy odbył się "Karnawałowy Turniej Tańca Towarzyskiego", w którym prezentowali swoje umiejętności najdzielniejsi uczestnicy balu. Przyznano nagrody, które ufundowała Rada Rodziców:

I miejsce: Wiktoria Wójcik i Jakub Piwowarczyk

II miejsce : Julia Paszek i  Karol Kukla

III miejsce : Julia Włoszek i Bartosz Kula

Wybierano również  Króla i Królową Balu. W tym roku koronę założyli Julia Żabińska i Szymon Laszczak.

W poniedziałek uczniowie wraz z nauczycielami wybiorą najpiękniejsze, samodzielnie wykonane maski karnawałowe. Można je podziwiać na wystawie oraz na zamieszczonym poniżej zdjęciu. Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za nagrody,  słodki poczęstunek i  napoje chłodzące. Jak zawsze mogliśmy liczyć na pomoc Marcina Heróda i Wojciecha Chowańca, którzy wspaniale zadbali o stronę muzyczną. Bal karnawałowy przygotowała pani Izabela Grolik.

Laureaci Karnawałowego Turnieju Tańca Towarzyskiego- wręczenie nagród
Uczestnicy Karnawałowego Turnieju Tańca Towarzyskiego
klasa Ia
klasa Ib
Klasa IIa
Klasa IIb
Klasa IIIa
Klasa IIIb
 Karnawałowy Turniej Tańca Towarzyskiego
Uczestnicy Karnawałowego Turnieju Tańca Towarzyskiego z klas I
Uczestnicy Karnawałowego Turnieju Tańca Towarzyskiego z klas II
Uczestnicy Karnawałowego Turnieju Tańca Towarzyskiego z klas III
Podczas balu
klasa Ia
Nagrodzono twórców masek karnawałowych
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.