Spełniamy marzenie Wojtusia

Uczniowie naszej szkoły postanowili spełnić marzenie Wojtusia. Dołączyli do grona osób, które przygotowały i wysłały urodzinowe kartki z życzeniami. Udało się posłać 104 własnoręcznie wykonane upominki. Wszyscy życzymy Wojtusiowi szybkiego powrotu do zdrowia oraz spełnienia kolejnych marzeń. Dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie karteczek.
RAZEM NA ŚWIĘTA!
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.