Witaj Wiosno!

Wiosna w szkole zbudziła się z rana. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na " Pokaz mody wiosennej". Modelki wystrojone w ozdobione pięknymi kwiatami kapelusze i zwiewne suknie,  z gracją przechadzały się po szkolnym korytarzu. Zrobiło się radośnie i bardzo gwarnie. A może to tylko ptaki głośniej śpiewały? Wiosenną dekorację oraz  pokaz mody  przygotowała pani Izabela Grolik

Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!