Ogólnopolskie Wybory Książek

„Ogólnopolskie Wybory Książek to przedsięwzięcie, którego organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole". Patronat nad wyborami objęła pani minister edukacji narodowej Joanna Kluzik - Rostkowska.

W naszej szkole „Wybory Książek” zorganizowano 26 marca 2015r ,  wzięło w nich udział 190 uczniów.

Najwięcej głosów otrzymały następujące tytuły:

Opowieści z Narnii: Lew czarownica i stara szafa C.S.Lewis, Pinokio C.Collodi,  Koszmarny Karolek F.Simon,  Hobbit Tolkien,  Akademia Pana Kleksa Jan Brzechwa, Tomek w krainie kangurów A.Szklarski,  Wiersze Jana Brzechwy, Dynastia Miziołków J.Olech,  Harry Potter J.K.Rowling

Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Klasa IVc w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu
Rekrutacja 2019/2020SZKOŁY PODSTAWOWE – rekrutacja 2019/2020