Ogólnopolskie Wybory Książek

„Ogólnopolskie Wybory Książek to przedsięwzięcie, którego organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole". Patronat nad wyborami objęła pani minister edukacji narodowej Joanna Kluzik - Rostkowska.

W naszej szkole „Wybory Książek” zorganizowano 26 marca 2015r ,  wzięło w nich udział 190 uczniów.

Najwięcej głosów otrzymały następujące tytuły:

Opowieści z Narnii: Lew czarownica i stara szafa C.S.Lewis, Pinokio C.Collodi,  Koszmarny Karolek F.Simon,  Hobbit Tolkien,  Akademia Pana Kleksa Jan Brzechwa, Tomek w krainie kangurów A.Szklarski,  Wiersze Jana Brzechwy, Dynastia Miziołków J.Olech,  Harry Potter J.K.Rowling

Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.