Ogólnopolskie Wybory Książek

„Ogólnopolskie Wybory Książek to przedsięwzięcie, którego organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole". Patronat nad wyborami objęła pani minister edukacji narodowej Joanna Kluzik - Rostkowska.

W naszej szkole „Wybory Książek” zorganizowano 26 marca 2015r ,  wzięło w nich udział 190 uczniów.

Najwięcej głosów otrzymały następujące tytuły:

Opowieści z Narnii: Lew czarownica i stara szafa C.S.Lewis, Pinokio C.Collodi,  Koszmarny Karolek F.Simon,  Hobbit Tolkien,  Akademia Pana Kleksa Jan Brzechwa, Tomek w krainie kangurów A.Szklarski,  Wiersze Jana Brzechwy, Dynastia Miziołków J.Olech,  Harry Potter J.K.Rowling

Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!