Pasowanie na czytelnika

Dnia 10.04.2015r. biblioteka szkolna uroczyście  przyjęła w poczet swoich czytelników uczniów klasy 1a i 1b.
Zanim pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, uczniowie z klasy 4b wprowadzili ich  w ZACZAROWANY ŚWIAT BAJEK. Spotkali się z Czerwonym Kapturkiem, Calineczką, Kotem w butach, Królewną Śnieżką. Usłyszeli prośby od Królowej Książek.

Życzymy wspaniałych przygód w zaczarowanym świecie książek, zapraszamy do biblioteki.

Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej