Sukces trzecioklasistów w gminnym konkursie " Jeden z dziesięciu"

Kacper Biedroń z IIIa  i Wiktoria Wójcik z IIIb

XV Gminny Konkurs Wiedzy Ogólnej" Jeden z dziesięciu" odbył się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rajsku. Wzięło w nim udział 24 uczniów, reprezentujących szkoły z terenu  naszej gminy. Uczestnicy musieli wykazać się rozległą wiedzą oraz refleksem. Najlepszym z najlepszych okazał się uczeń Mateusz Marzec (SP Poręba). Wspaniale zaprezentowali się również przedstawiciele naszej szkoły. II miejsce zajął  uczeń z klasy IIIa Kacper Biedroń , a III miejsce zajęła uczennica klasy IIIb Wiktoria Wójcik. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod swoich opieką swoich nauczycielek Małgorzaty Chwierut i Małgorzaty Semik. Sponsorem atrakcyjnych nagród był OKSiR Gminy Oświęcim, Nagrody laureatom wręczali zastępca wójta Mirosław Smolarek, dyrektor ZSASiP Krzysztof Szpara, dyrektor OKSiR Jadwiga Szczerbowska oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Rajsku Barbara Kramarczyk.

Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.