Szkolny konkurs poezji religijnej

W konkursie poezji religijnej uczestniczyli uczniowie klas I-III. Ocenie podlegała dykcja. znajomość tekstu oraz, interpretacja utworu. Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia

I miejsce: Julia Kleszcz z IIIb

II miejsce: Wiktor Wisiorek  z IIIa

III miejsce: Julia Paszek z IIIa

Wyróżnienia: Kamila Walus z IIIa , Oliwia Stokłosa z Ia, Karol Kukla z IIIa

Upominki i dyplomy przygotowane przez organizatorkę konkursu panią Ewę Zawadę otrzymały również : Julia Włoszek z Ia, Julia Luranc z IIIb, Aleksandra Piętka z Ia, Agnieszka Kuta z IIIa oraz Natalia Dziubek z IIa. Medale dla laureatów ufundowała Rada Rodziców. Uczniowie : Julia Kleszcz, Wiktor Wisiorek oraz Julia Paszek będą reprezentować naszą szkołę w konkursie poezji religijnej na szczeblu powiatowym. Życzymy powodzenia!

I miejsce Julia Kleszcz z IIIb
II miejsce Wiktor Wisiorek z IIIa
III miejsce Julia Paszek z IIIa
Wręczenie nagród i wyróżnień
Dzień Pluszowego Misia
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).