Co my wiemy o Ziemi?

Gazetka wykonana podczas zajęć świetlicowych

22 kwietnia  obchodzimy Dzień Ziemi. Na całym świecie ludzie rozmawiają o ochronie naszej planety. My również  zajmowaliśmy się tą problematyką. Uczniowie klas I - III wzięli udział w konkursie wiedzy ekologicznej "Wszystko wiemy o Ziemi".

Oto zwycięzcy: Natalia Grzesło, Julia Włoszek, Oliwia Stokłosa, Karol Malik  z klasy 1a; Julia Paszek, Kamila Walus, Kacper Biedroń, Jakub Piwowarczyk, Bartosz Uroda z klasy 3a; Wiktoria Wójcik, Radosław Wasztyl, Igor Żebrak z klasy 3b. Gratulujemy!

Podczas zajęć świetlicowych  uczniowie przygotowali gazetkę informacyjną oraz  wystawę swoich prac plastycznych. Klasy pierwsze uczyły się prawidłowego segregowania surowców wtórnych  w trakcie scenek dramowych. Uczniowie przeprowadzali proste doświadczenia oraz śpiewali piosenki. Wszyscy zgodnie obiecali, że będą dbać o Ziemię.

Uczniowie klasy IIa podczas zajęć świetlicowych tworzyli ekologiczne drzewo
Scenka dramowa -
Doświadczenia ekologiczne
Mali ekolodzy z Ib
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Jadłospis
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.