Sukces ucznia klasy V

Mateusz Mika - zwycięzca konkursu
Uczestnicy konkursu wchodzący na salę konkursową

Mateusz Mika -uczeń klasy V- zwyciężył w konkursie "Odkrywamy Średniowiecze", który zorganizowała Warownia Średniowieczna w Inwałdzie. W rywalizacji uczestniczyli uczniowie z trzech województw - śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Po preeliminacjach, które odbyły się w październiku 2014 roku, do zmagań przystąpiło 120 szkół. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów Sara Gancarczyk i Mateusz Mika. 23 kwietnia w Inwałdzie 240 zawodników napisało test wiedzy, a następnie 10 dostało się do ścisłego finału. Wśród nich znalazł się Mateusz. Wyróżnił się on gruntowną wiedzą na temat średniowiecza, opanowaniem i kulturą osobistą. Wygrał wspaniałe, cenne nagrody. Dla siebie laptop, dla szkoły tablicę interaktywną i projektor, a dla klasy wycieczkę do Inwałdu!

Gratulujemy Mateuszowi wspaniałego sukcesu!

Test wiedzy pisało 240 uczniów z trzech województw
Ścisły finał w formule turnieju
Mateusz podczas udzielania wywiadu

Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"