Trzymaj formę

30 kwietnia  Samorząd  Uczniowski  zachęcał  wszystkich, by TRZYMALI FORMĘ! Na lekcjach z wychowawcami uczniowie oglądali film "Pięć kluczy do bezpiecznej  żywności",  malowali plakat, układali okrzyk zachęcający  do prowadzenia zdrowego stylu życia, a później przygotowali kolorowe kanapki. Finałem akcji było spotkanie wszystkich klas na sali gimnastycznej, na której rozwieszono plakaty, częstowano wspaniałymi warzywnymi przekąskami, prezentowano okrzyki, piosenki i wierszyki, a na końcu tańczono zumbę.

W końcu ruch to zdrowie!

Udało się pobić Rekord w Pierwszej PomocyW Ogólnopolskiej Próbie Bicia Rekordu w Pierwszej Pomocy wzięło udział 198 uczniów naszej szkoły
Uwalniamy nasze środowisko od zużytych bateriiKonkurs ekologiczny
Dzień Edukacji Narodowej14 października w piękny jesienny dzień obchodziliśmy święto wszystkich pracowników oświaty.