Wycieczka klas trzecich do Tarnowskich Gór

W Sztolni Czarnego Pstrąga

Uczniowie klas  trzecich zwiedzili w tym roku Zabytkową Kopalnię Srebra w Tarnowskich Górach. Niebywałą atrakcją okazały się spacer wąskimi korytarzami kopalni oraz  płynięcie łódeczkami  w Sztolni Czarnego Pstrąga. Podziwiali również wystawę minerałów oraz  maszyn parowych. Następnie udali się do Fermy Strusiej w Jajostach. Strusie okazały się niezwykle towarzyskie i chętnie pozowały do zdjęć. Z apetytem zjedli przygotowane w gospodarstwie kiełbaski. Na pamiątkę zakupili strusie pióra i jajka. Pogoda mogła być lepsza, jednak jak napisali uczniowie w swoich sprawozdaniach z wycieczki, nie była w stanie zepsuć im  dobrych humorów.

Bezpieczeństwo przede wszystkim
W Sztolni Czarnego Pstrąga
W zabytkowej Kopalni Srebra- Źródełko Marzeń
Klasa IIIa  z wychowawczynią
Wielki Kanion Tarnogórski powitał nas mżawką
W Fermie Strusiej w Jajostach
Ferma Strusia w Jajostach- zakup pamiątek
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!