1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

III Piknik Rodzinny

opis niedostepny

W tym roku Piknik Rodzinny odbył się pod hasłem „Trzymaj formę”. Poprowadzili go pani Krystyna Jaromin i pan Jacek Bielowicz. Na licznych przybyłych gości czekało wiele atrakcji przygotowanych przez Radę Rodziców. Były wśród nich: loteria fantowa, konkurs plastyczny dla uczniów zatytułowany „Moje wymarzone wakacje”, pokaz strażacki, malowanie buziek, zabiegi kosmetyczne, dmuchańce - skakańce i wiele innych. Rodzice przygotowali poczęstunek- smaczne ciasta, lody, kiełbaski z grilla i inne smakołyki. Do ruchu na świeżym powietrzu zachęcały wszystkich stanowiska z konkurencjami sportowymi. Były to: rodzinny rzut piłką lekarską, rzut woreczkiem do kosza, rodzinne kręgle, mecz piłki nożnej rodzice kontra uczniowie i przeciąganie liny przygotowane przez nauczycieli. W zabawie uczestniczyli nasi uczniowie, ale także ich młodsze rodzeństwo, rodzice, a także babcie i dziadkowie. W trakcie pikniku prezentowały się poszczególne klasy, które zaśpiewały radosne wakacyjne piosenki. Oprócz tego kilku uczniów przedstawiło skecze i recytowało zabawne wierszyki. Aby promować aktywność fizyczną, uczniowie naszej szkoły tańczyli między innymi popularnego belgijskiego. Wybrano najpiękniejsze prace plastyczne i tak I miejsce wśród uczniów klas młodszych zajęła Wiktoria Wójcik z klasy III b, natomiast wśród klas starszych Weronika Szczerbowska z klasy VIa. Jury wytypowało również wyróżnienia. Dla najlepszych nie zabrakło nagród rzeczowych. Wszyscy uczestnicy pikniku bawili się doskonale, a najszczęśliwszy wśród nich okazał się Wiktor Borowczyk, który w loterii fantowej wygrał nagrodę główną- rower górski.


Dziękujemy wspaniałym rodzicom i sponsorom! Bez nich nie udałoby się przygotować tak udanej środowiskowej imprezy!


opis niedostepny
opis niedostepny
Taniec integracyjny
opis niedostepny
opis niedostepny
Występ klasy IIIa
Pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej w Grojcu
Konkurencja
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Prezentacja wiersza pt. ' Żaba
Rodzinne malowanie
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Występ klas pierwszych- piosenka
Skecz
opis niedostepny
Wstęp klasy IIIb - piosenka
Występ formacji tanecznej
opis niedostepny
opis niedostepny
Laureaci szkolnego konkursu plastycznego
opis niedostepny
Taniec integracyjny
opis niedostepny
opis niedostepny
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Interhead.pl