Nasi Majsterkowicze

Uczniowie  z klasy IIa i IIIb wzięli udział w warsztatach edukacyjnych pod nazwą „Majsterkowo”, które odbyły się w Castoramie w Oświęcimiu. Celem wycieczki było zwiększenie świadomości ekologicznej uczniów oraz pobudzenie ich kreatywności.

Warsztaty zostały przeprowadzone pod okiem specjalisty, który w ciekawy sposób opowiadał o drewnie, jako surowcu ekologicznym. W pierwszej części warsztatów dzieci korzystały z plansz edukacyjnych oraz kart z instrukcją obsługi.

Druga część obejmowała natomiast zajęcia praktyczne, w czasie, których uczniowie samodzielnie, krok po kroku wykonywali drewniany stojak na kubki. Na zakończenie warsztatów oprócz stojaczka każdy uczeń otrzymał specjalny dyplom, potwierdzający jego udział w kursie.

Dumni i zadowoleni ze swoich prac wrócili do szkoły.

I miejsce w konkursie ekologicznym " Uwalniamy nasze środowisko od zużytych baterii"
Wyniki konkursu "Nutka 2019"Ola Chrapczyńska i Gabrysia Bialucha godnie reprezentowały naszą szkołę
Procedury zachowania w sytuacjach kryzysowych i nadzwyczajnych.