Nasi Majsterkowicze

Uczniowie  z klasy IIa i IIIb wzięli udział w warsztatach edukacyjnych pod nazwą „Majsterkowo”, które odbyły się w Castoramie w Oświęcimiu. Celem wycieczki było zwiększenie świadomości ekologicznej uczniów oraz pobudzenie ich kreatywności.

Warsztaty zostały przeprowadzone pod okiem specjalisty, który w ciekawy sposób opowiadał o drewnie, jako surowcu ekologicznym. W pierwszej części warsztatów dzieci korzystały z plansz edukacyjnych oraz kart z instrukcją obsługi.

Druga część obejmowała natomiast zajęcia praktyczne, w czasie, których uczniowie samodzielnie, krok po kroku wykonywali drewniany stojak na kubki. Na zakończenie warsztatów oprócz stojaczka każdy uczeń otrzymał specjalny dyplom, potwierdzający jego udział w kursie.

Dumni i zadowoleni ze swoich prac wrócili do szkoły.

NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI
Szkolny konkurs recytatorski " Kurtyna w górę 2019"
Akcja 1% dla SzkołyPodaruj nam swój 1%