Nasi Majsterkowicze

Uczniowie  z klasy IIa i IIIb wzięli udział w warsztatach edukacyjnych pod nazwą „Majsterkowo”, które odbyły się w Castoramie w Oświęcimiu. Celem wycieczki było zwiększenie świadomości ekologicznej uczniów oraz pobudzenie ich kreatywności.

Warsztaty zostały przeprowadzone pod okiem specjalisty, który w ciekawy sposób opowiadał o drewnie, jako surowcu ekologicznym. W pierwszej części warsztatów dzieci korzystały z plansz edukacyjnych oraz kart z instrukcją obsługi.

Druga część obejmowała natomiast zajęcia praktyczne, w czasie, których uczniowie samodzielnie, krok po kroku wykonywali drewniany stojak na kubki. Na zakończenie warsztatów oprócz stojaczka każdy uczeń otrzymał specjalny dyplom, potwierdzający jego udział w kursie.

Dumni i zadowoleni ze swoich prac wrócili do szkoły.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.