Apteczka Małego Ratownika WOŚP

Z okazji zakończenia roku Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rozesłała do najaktywniejszych  w Programie Edukacyjnym  Ratujemy i Uczymy Ratować" szkół podstawowych Apteczki Małego Ratownika WOŚP. Uczniowie składali  ich szablony podczas zajęć szkolnych, co sprawiło wszystkim wiele radości. Apteczki wyposażone są w koc termiczny, bandaż , rękawiczki jednorazowe oraz ustnik. Każdy uczeń klas I- III  oprócz apteczki otrzyma na świadectwie wpis o uczestnictwie w zajęciach z pierwszej pomocy. Życzymy bezpiecznych wakacji!

Klasa Ib
Hokeista Dariusz Wanat dzielił się swoją pasją z uczniami
Szkolny konkurs recytatorski " Kurtyna w górę 2019"
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI