Apteczka Małego Ratownika WOŚP

Z okazji zakończenia roku Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rozesłała do najaktywniejszych  w Programie Edukacyjnym  Ratujemy i Uczymy Ratować" szkół podstawowych Apteczki Małego Ratownika WOŚP. Uczniowie składali  ich szablony podczas zajęć szkolnych, co sprawiło wszystkim wiele radości. Apteczki wyposażone są w koc termiczny, bandaż , rękawiczki jednorazowe oraz ustnik. Każdy uczeń klas I- III  oprócz apteczki otrzyma na świadectwie wpis o uczestnictwie w zajęciach z pierwszej pomocy. Życzymy bezpiecznych wakacji!

Klasa Ib
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej