Apteczka Małego Ratownika WOŚP

Z okazji zakończenia roku Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rozesłała do najaktywniejszych  w Programie Edukacyjnym  Ratujemy i Uczymy Ratować" szkół podstawowych Apteczki Małego Ratownika WOŚP. Uczniowie składali  ich szablony podczas zajęć szkolnych, co sprawiło wszystkim wiele radości. Apteczki wyposażone są w koc termiczny, bandaż , rękawiczki jednorazowe oraz ustnik. Każdy uczeń klas I- III  oprócz apteczki otrzyma na świadectwie wpis o uczestnictwie w zajęciach z pierwszej pomocy. Życzymy bezpiecznych wakacji!

Klasa Ib
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Laureatka konkursu "Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie" w WarszawieUczennica klasy ósmej odebrała nagrodę w Warszawie.
Procedury zachowania w sytuacjach kryzysowych i nadzwyczajnych.