Uczniowie z Grojca świecą przykładem

Laureaci konkursu

Tornistry i plecaki uczniów klas I - III zostały  poddane bardzo wnikliwej obserwacji, ponieważ każda klasa wybierała swoich laureatów w konkursie "Najbardziej odblaskowy tornister". Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi na poprawę bezpieczeństwa dzieci podczas drogi do szkoły i do domu szczególnie w okresie jesiennej szarugi oraz  remontów chodników w Grojcu.

Uczniowie, którzy zaświecili przykładem najmocniej to:

klasa Ia : Eryk Musiałek i Oliwia Kuśnierz

klasa Ib : Julia Noworyta i Piotr Włoszek

klasa Ic: Tatiana Marcińska i Grzegorz Rękawek

klasa IIa : Jakub Załuczkowski i Oliwia Stokłosa

klasa IIb: Daria Nitka  i Tomasz Mąkina

klasa IIIa: Natalia Dziubek i Zuzanna Wasilewska

klasa IIIb: Szymon Spadek i Gabriela Matlak

Zwracamy się z prośbą do rodziców, aby zatroszczyli się również o założenie swoim pociechom kamizelek odblaskowych. W październiku wybieramy "Najbardziej odblaskową klasę".  We wrześniu na wyróżnienie za noszenie kamizelek odblaskowych zasługuje klasa IIIa, która rewelacyjnie promowała akcję " Odblaskowa szkoła" również w roku ubiegłym. Już wkrótce wszystkie tornistry zostaną doposażone w dodatkowe elementy odblaskowe przekazane nam przez Fundację PZU.

Nośmy odblaski - Świećmy przykładem!

Uczniowie klasy Ib z dumą prezentują swoje odblaskowe tornistry
Uczniowie klasy Ic z dumą prezentują swoje odblaskowe tornistry
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.