Odblaskowy Dzień Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka uczniowie klas młodszych otrzymali moc serdecznych życzeń od swoich koleżanek i pań wychowawczyń. Opiekunka Małego Samorządu Uczniowskiego pani Magdalena Kramarczyk zatroszczyła się w sposób szczególny o bezpieczeństwo naszych chłopaków i z pomocą uczennic wręczyła wszystkim elementy odblaskowe. Po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia wszyscy z radością mocowali je do swoich plecaków. Jest to kolejne przedsięwzięcie  w ramach  konkursu " Odblaskowa Szkoła". Każda klasa wybierała również najsympatyczniejszych chłopców w klasie. Do tego zaszczytnego grona należ:ą:

Eryk Musiałek (Ia), Piotr Włoszek(Ib),Dominik Chyc (Ic),Tomasz Sekunda (IIa), Piotr Snażyk (IIb), Jan Malinowski (IIIa), Paweł Jurecki (IIIb).

Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.