Zabłysnęli talentem na podsumowanie konkursu " Odblaskowa Szkoła"

Występ kółka muzycznego kl. II i III -opiekun Magdalena Kramarczyk

Dobiega końca VI edycja konkursu " Odblaskowa Szkoła". Z tej okazji uczniowie klas I - III wierszem, piosenką i tańcem podziękowali za współpracę w realizacji podjętych inicjatyw. Swoją obecnością zaszczycili nas zastępca wójta Gminy Oświęcim Mirosław Smolarek, przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu młd. asp. Grzegorz Czop, bibliotekarka z Gminnej Biblioteki Publicznej w Grojcu Katarzyna Chowaniec - Bakalarska, przedstawicielka Rady Rodziców pani Izabela Chowaniec, dyrektor szkoły Joanna Wysogląd oraz rodzice. Na scenie prezentowały się dzieci rozwijające swoje talenty w szkolnych kółkach zainteresowań : tanecznych teatralnych, muzycznych oraz uczniowie indywidualni. Stroje oraz repertuar miały na celu promocję noszenia odblasków i troski o bezpieczeństwo. Organizatorki poszczególnych konkursów z pomocą zaproszonych gości  wręczyły dyplomy i nagrody, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Piękną dekorację stanowiły przygotowane w klasach plakaty. Efekty pracy uczniów zaprezentowane zostały także na nowym ekspozytorze, który pozyskaliśmy dzięki wsparciu Rady Rodziców i zaangażowaniu pana Adriana Kramarczyka. Bardzo dziękujemy!  Koordynatorka konkursu " Odblaskowa Szkoła" Małgorzata Chwierut podziękowała  również wszystkim rodzicom oraz nauczycielom za zaangażowanie  w realizację tego projektu i poświęcony czas. Jesienna pogoda znaczne ogranicza naszą widoczność podczas drogi do szkoły. Dlatego warto zapamiętać:

Nośmy odblaski - świećmy przykładem !

Laureaci  prezentacji " Zabłyśnij Talentem " wybrani w drodze głosowania:

I miejsce:  Odblaskowy hip- hop" - kółko taneczne  klas II i III - opiekun Katarzyna                                                                 Waszkiewicz

II miejsce: "Taniec połamaniec" - kółko taneczne klas I - opiekun Joanna Miłoń

III miejsce:  Inscenizacja pt. " Mądrala i Gapcio" - kółko teatralne klas II - opiekunki :                                                                                      Dorota Dudek i Krystyna Jaromin

Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim uczniom za piękne prezentacje.

,,Taniec połamaniec
Kółko teatralne klas I -  wiersz pt. ,,Maja Podróżniczka
Wiersz
Występ kółka muzycznego kl. II i III -opiekun Magdalena Kramarczyk