Zaprogramuj się na czytanie

Zaprogramuj się na czytanie to inicjatywa mająca na celu zachęcenie do regularnego sięgania po lekturę . Uczniowie z klasy  VI wspólnie z gimnazjalistami wzięli udział w warsztatach, podczas których zapoznali się z wybranymi opowiadaniami z "Bajek robotów" Stanisława Lema oraz samodzielnie wykreowali wyobrażoną scenerię z wykorzystaniem robotów LEGO Mindstorms.

Stwowarzyszenie Edukacji Pozaforamalnej "Meritum" zapewniło wszystkie potrzebne materiały plastyczne, pomoc doświadczonych trenerów oraz sprzęt multimedialny niezbędny do przeprowadzenia zajęć.

Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Jadłospis
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.